Poznajmy się…

To hasło przewodnie tej akcji…ale nie takie rzucone po prostu ;) chciałabym Was poznać i dać poznać Wam siebie zanim powierzycie w moje ręce Wasz największy Skarb. Sesje noworodkowe stały się dla mnie bardzo ważnym elementem mojego życia – chciałabym abyście z pełnym zaufaniem i pewnością spotykali się ze mną i abyśmy razem zapisywali w kadrach te niezwykłe chwile…

Szczegóły oferty:
Zapisując się u mnie na sesję noworodkową w pakiecie standard – mini sesję ciążową otrzymujecie w prezencie.
Sesja noworodkowa to 10 przepięknych ujęć Was i Waszego Maleństwa. Otrzymujecie je w postaci wydruków 13×18 oraz na płycie. Koszt sesji to 600zł.
Do tego umawiamy się dodatkowo na mini sesję ciążową – gdzie otrzymujecie 6 cudownych ujęć Przyszłej Mamy i Mamy z Tatą :) te niezwykłe chwile czułości i miłości warte są zapisania.

 

Regulamin oferty:
1. „Poznajmy się…” to pakiet sesji noworodkowej i sesji ciążowej. W przypadku rezerwacji sesji noworodkowej w opcji standard, mini sesja ciążowa jest w bezpłatna. Wartość pakietu „Poznajmy się…” to koszt samej sesji noworodkowej standardowej i wynosi 600zł.
2. Opłata za pakiet pobierana jest wraz z rezerwacją i zapisaniem sie na sesję ciążową.
3. Standardowa sesja noworodkowa to 10 ujęć. Są to ujęcia samego dziecka oraz możliwe są ujęcia rodzinne. Zdjęcia otrzymuje się w postaci wydruków w fomracie 13×18 oraz na płycie. Dodatkowe zdjęcia z sesji to koszt 50zł/szt.
4. Mini sesja ciążowa to 6 ujęć. Są to ujęcia Przyszłej Mamy oraz możliwe ujęcia z Przyszłym Tatą ;) Zdjęcia otrzymywane są w postaci wydruków w fomracie 13×18 oraz na płycie. Dodatkowe zdjęcia z sesji to koszt 40zł/szt.
5. Termin sesji noworodkowej jest ustalany dopiero po narodzinach Maleństwa – na sesji ciążowej informuję Was o wszystkim, więc nie ma się czym martwić :)
6. Dobrze by było, aby sesja noworodkowa odbyła się do 14. dnia od narodzin. Jednak różnica kilku dni nie ma tu aż tak wielkiego znaczenia.
7. Jeśli z przyczyn losowych, nie leżących po stronie fotografa, sesja noworodkowa nie będzie mogła odbyć się w terminie – wyznaczamy inny termin sesji będący już sesją starszego dziecka, czyli np. niemowlęca na 2-3 miesiące lub później :) Pakiet ujęć będzie dostosowany do ceny sesji. Zawsze na korzyść klienta.
8. Jeśli z przyczyn losowych, nie leżących po stronie fotografa, sesja ciążowa nie będzie mogła odbyć się w terminie – wyznaczamy inny termin sesji jeszcze przed narodzinami lub pakiet ujęć ciążowych zamieniamy na 3 dodatkowe ujęcia podczas sesji noworodkowej.
9. Oferta „Poznajmy się…” dotyczy nowych klientów, nie zapisanych jeszcze na sesje.
10. Niewykorzystanie którejkolwiek z sesji w formie przedstawionej w regulaminie tzn. nie wykonanie mini sesji ciążej i/lub starndardowej sesji noworodkowej w terminie wiąże się z wykonaniem innej/innych sesji w zamian, dostosowanych do pakietu. Różnice w cenie nie będą zwracane.
11. Rezerwacja sesji wiąże się z akceptacją regulaminu.

Ilość miejsc ograniczona. Oferta ważna do 30.04.2018r. lub do wyczerpania limitu miejsc.
Z oferty mogą skorzystać Pary z terminem porodu do lipca br.

W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu.